Logg inn

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Aktivitetsdag våren 2018

Gjørmebilde 2.jpg webOnsdag 13.juni var det tid for aktivitetsdag på LUS igjen. Elever og lærere hadde en fantastisk dag i det fine været.

Aktivitetsdagen er blitt en flott tradisjon på LUS, og er et av mange aktivitets -og trivselstiltak som gjøres på skolen vår. Hovedfokuset med dagen er at alle elever skal være i aktivitet og oppleve mestring gjennom samarbeid og positivitet.

I år har elevene, i tillegg til matstasjon midt i løypa, vært igjennom gjørmehinder, skutt med luftgevær og "kjempesprettert", løst quiz, blitt utfordret på fotball -og håndball ferdigheter, balansert på slakk line over vann, hengt og klatret i stige, blitt fraktet på palle over grusplass, gått på bruskasser, bygget varde av vedkubber, hatt trillbårløp, rodd i båt, holdt flasker på strak arm, gått på stylter og hoppet med hoppeball m.m.

Bilder og filmer vil bli lagt ut på skolens Youtube-kanal til høsten:

https://www.youtube.com/channel/UCOFZeTibdob8rkyBzyPVMMQ

 

Utskrift